طراحی سایت شرکت های بازرگانی

طراحی سایت شرکت بازرگانی به دلیل اینکه در آینده امکان توسعه و صادرات به کشورهای مختلف وجود دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و دارای امکانات خاصی می باشد در کل این سایت ها اهداف مختلفی دارند که مهمترین آنها بحث صادرات و واردات است همچنین استفاده از سایت های بازرگانی باید ساده بوده و به دور از هرگونه پیچیدگی باشد.

در ادامه هر آنچه را که باید در طراحی سایت های شرکت بازرگانی بدانید را ذکر می کنیم، با ما همراه باشید

ویژگی های مهم سایت بازرگانی

چند زبانه شدن

سایت شرکت بازرگانی باید به نحوی طراحی و برنامه نویسی شود که در آینده بتوان آن را به راحتی چند زبانه نمود و بدون محدودیت تعداد، زبان های مختلفی را در سایت قرار داد. این موضوع باید به شکلی باشد که مدیریت زبان های مختلف از طریق یک پنل مدیریت واحد انجام بگیرد تا مدیر سایت دچار سردرگمی نشود.

تیم آگراد این موضوع را در طراحی سایت شرکت های بازرگانی رعایت کرده و پنل راحتی را در اختیار کارفرما قرار می دهد.

طراحی فرم های سفارشی

با توجه به زمینه کاری شرکت های بازرگانی برای مواردی همچون ثبت سفارش، ثبت نام، استخدام، مشارکت درصادرات و… نیاز به فرم های سفارشی می باشد که مدیر سایت با توجه به موارد دلخواه خود آنها را به راحتی و در کمترین زمان بسازد.

این مهم در پنل مدیریت سایت ایجاد شده و تیم ما دائما در حال بروز رسانی و آپدیت آن می باشد تا بتواند رضایت حداکثری را در طراحی سایت بازرگانی جلب نماید.

ایجاد صفحات مختلف بدون محدودیت

محدوده کاری سایت های بازرگانی دائم در حال تغییر می باشد به همین منظور باید امکانی فراهم گردد که به راحتی هر صفحه ای را با موضوع دلخواه ساخته و از آن استفاده کند.

شما در سایت های شرکتی با موضوع بازرگانی تیم آگراد می توانید هر صفحه با هر شکل و شمایلی را در کمتر از یک دقیقه بسازید، این کار آنچنان ساده در نظر گرفته شده که هر کاربری بتواند به راحتی با آن کار کند.

اگر دوست دارید تمام ویژگی‌های سایت بازرگانی را بدانید پیشنهاد می‌کنیم مقاله ویژگی سایت شرکتی را مطالعه کنید.

امتیاز دهید
اشتراک گذاری :