طراحی سایت اختصاصی 

طراحی سایت اختصاصی نوعی از طراحی بوده که در آن مشتری هر آنچه را که از طراحی، امنیت ، امکانات سایت، پنل کاربری و نوع نمایش را بخواهد با توجه به نظرش سفارشی می کنیم. ما به دنبال خاص بودن سایت شما در بین رقبا هستیم.

ما در طراحی اختصاصی هیچ محدودیتی نداریم و تمام ایده های مد نظر مشتری در زمینه وب سایت را برآورده خواهیم کرد. افتخار این را داریم تا یک سایتی حرفه ای را برای همشریان عزیز مشهدی به ارمغان بیاوریم.

ویژگی طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی 

طراحی گرافیکی منحصر به فرد 

طراحی حرفه ای باعث میشه سایت زودتر در ذهن مخاطب درج شده و همین ویژگی به برند سازی هر چه بهتر شما کمک خواهد کرد. ما در گروه آگراد با استفاده از بهترین گرافیست ها و برنامه نویسان سعی برآن داریم تا هر آنچه که مشتری از یک سایت حرفه ای مد نظرش هست را پیاده سازی کنیم .


استفاده از بروز ترین تکنولوژی روز دنیا 

سایت های اختصاصی به دلیل محدود نبودن در طراحی و امکانات باید در بالاترین سطح تکنولوژی در برنامه نویسی طراحی شوند تا بتوانیم حتی خواسته کارفرما در طراحی سایت مشابه در نمونه های مطرح جهانی را برآورده نماییم.

 

آپدیت در آینده

سایت های اختصاصی طوری برنامه نویسی و طراحی می شوند که بتوان در آینده آن را توسعه داد و امکانات جدیدی را به آن اضافه نمود، همچنین تمام امکانات قدیمی آن قابلیت بروز رسانی را دارا می باشند.

 

بهینه با سرعت بالا

سرعت بارگذاری سایت تاثیر زیادی روی محبوبیت آن برای موتور های جستجو مثل گوگل دارد.

ما در طراحی سایت های اختصاصی به این مهم توجه داشته و تمام قسمت های گرافیکی و برنامه نویسی توسط یک تیم حرفه ای در بهینه ترین حالت خودش قرار می گیرد.

 

امنیت

امنیت یک سایت جزو مهمترین قسمت هایی است که باید به آن توجهی ویژه داشت، در طراحی این سایت ها با استفاده از ماژول های امنیتی روز دنیا و بررسی مداوم سایت های اختصاصی توسط تیم امنیتی آگراد آسودگی خاطر کارفرما را تضمین خواهیم کرد.