نمونه سایت حرفه‌ای شرکتی

وب سایت شرکت ITI از طراحی استثنایی استفاده می کند که شامل تایپوگرافی بزرگ و جسورانه، برخی جلوه های ظریف و تصاویر با کیفیت است. دکمه آبی رنگ «بیایید صحبت کنیم» در سربرگ واقعاً برجسته است و بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا تماس بگیرند. وبلاگ این سایت محتوای زیادی برای کاربران هدف ارائه کرده است.

امروزه هر کسب و کاری نیاز به حضور آنلاین دارد. صرف نظر از انواع محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید، یک وب‌سایت شرکتی برای موفقیت شما بسیار مهم است.

خوشبختانه، ایجاد یک وب سایت شرکتی حرفه ای آسان تر و مقرون به صرفه تر از همیشه است. برای حضور موفق در دنیای اینترنت باید حرفه ای به نظر برسید در این مقاله، نگاهی دقیق به برخی از بهترین وب سایت های شرکتی می اندازیم.

اگر دوست دارید ویژگی های سایت شرکتی را بدانید پیشنهاد می‌کنیم مقاله آن را مطالعه کنید. در ادامه ۱۶ نمونه سایت شرکتی که به صورت حرفه ای طراحی شده‌اند را معرفی می‌کنیم. نمونه های دنیای واقعی را دیده و الهامات زیادی خواهید گرفت.

متخصصان حرفه‌ای درک کاملی از ساختار صورت دارند و بر این مسئله که چگونه می‌توان با انجام جراحی‌ بینی  تناسبات چهره را بهبود بخشید ، اشراف کامل دارند در ادامه به ویژگی‌های این جراحان می‌پردازیم:

قابلیت تجسم داشته باشد، تا بتواند بینی را بعد از عمل تجسم کند.

میزان کبودی و ورم پس از جراحی کم باشد.

بیمار خونریزی پس از جراحی نداشته باشد.

حساسیت نسبت به داروی بیهوشی چک شده باشد.

مشکلات تنفسی‌ رفع شده باشد.

در رنگ پوست بینی تغییری ایجاد نشده باشد.

نمونه سایت با طراحی حرفه ای

یکی از شرکت‌های معماری، ساختمانی مارتین می‌باشد که از تصاویر بزرگ و عکس‌های حرفه‌ای در سراسر وب سایت خود برای ظاهر بصری عالی استفاده می‌کند.

هنگامی که از یک صفحه به صفحه دیگر کلیک می کنید، انتقال به شکل جذابی اتفاق می افتد، این انتقال بسیار ظریف است اما تجربه کاربری مثبتی را ارائه می دهد. همچنین هنگام پیمایش صفحات طولانی تر، مانند صفحه اصلی، برخی جلوه های بصری را مشاهده خواهید کرد.

وب سایت شرکت ITI از طراحی استثنایی استفاده می کند که شامل تایپوگرافی بزرگ و جسورانه، برخی جلوه های ظریف و تصاویر با کیفیت است. دکمه آبی رنگ «بیایید صحبت کنیم» در سربرگ واقعاً برجسته است و بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا تماس بگیرند. وبلاگ این سایت محتوای زیادی برای کاربران هدف ارائه کرده است.

PRCO یک آژانس روابط عمومی جهانی است و صفحه اصلی آنها کمی عملکرد غیرعادی دارد. در بالای صفحه، تصاویر پس‌زمینه تمام‌صفحه را به همراه بیانیه‌ای کوتاه در مورد کارهایی که PRCO انجام می‌دهد، مشاهده خواهید کرد. سایت به روشی بسیار منطقی ساختار بندی شده است. این امر باعث می شود تا به راحتی پیمایش کنید و آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید.

وب سایت شرکت استینک استودیو از طراحی بسیار تمیز و با حداقل عناصر بصری استفاده می کند. استراتژی طراحی ساده به حفظ تمرکز بر روی محتوا، کمک می کند.

این وب سایت شرکتی در زمینه غذاهای دریایی فعالیت کرده و از پس زمینه ویدیویی تمام صفحه بهره می برد که توجه فراوانی را به خود جلب می نماید. با کلیک بر روی منو در سمت چپ صفحه، منوی پیمایش باز می شود، هنگامی که روی یکی از پیوندهای اصلی در منو کلیک می‌کنید، گزینه های ناوبری فرعی ظاهر می‌شوند.

الگوهای پس زمینه ظریفی را در سراسر سایت مشاهده می‌کنید. همچنین جلوه های بصری باعث کندی عملکرد سایت نشده است.

اگر رنگ را دوست دارید، وب سایت و برند Oh را دوست خواهید داشت. این شرکت معماری از طراحی زیبا با رنگ های زنده و عکس های فراوان استفاده می کند. آنها برای هر یک از پروژه های برجسته خود یک صفحه اختصاصی با توضیحات و چندین عکس دارند. همچنین از منوی ناوبری که خوبی و منطقی طراحی شده است، تحسین خواهید کرد.

 

آدام چرچ خدمات مدیریت املاک را ارائه می دهد و وب سایت شرکت آنها یک نمونه حرفه ای تلقی می شود است. طراحی سایت بسیار تمیز و بدون شلوغی است.

از رنگ برای افزودن جلوه بصری استفاده می‌شود، هر عکس از رنگ پس‌زمینه متفاوتی استفاده می‌کند و ترکیب رنگی به صورت کاملا روانشناسی شده در جای خود قرار دارد.

در سرتاسر سایت، دکمه‌های فراخوانی را می‌بینید که بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا با شرکت در تماس باشند.

 

این شرکت مدیریت سرمایه گذاری املاک و مستغلات دارای یک وب سایت زیبا و موثر است. این سایت شرکتی طراحی تمیزی دارد و از عکس های بزرگ و باکیفیت استفاده می کند که به جذابیت بصری می افزاید.

خدمات این شرکت با جزئیات شرح داده شده و از طریق منوی ناوبری کشویی قابل دسترسی است.

وب سایت Gantry با پس زمینه آبی تیره دارای طراحی زیبا و حرفه ای می‌باشد، این شرکت در زمینه مسکن فعالیت می‌کند و سایت آنها دارای جزئیات تراکنش های گذشته، بیوگرافی کارکنان، اخبار شرکت و موارد دیگر است.

 

شرکت حقوقی بلژیکی راسین از یک ویدیوی هوایی از بروکسل در صفحه اصلی استفاده می کند. این سایت دارای عکس های با کیفیت و طراحی تمیز است و در عین حال تمام محتوایی را که از وب سایت یک شرکت حقوقی انتظار دارید را ارائه می دهد. این سایت از نظر تعداد صفحات زیاد نیست، بنابراین از طریق منوی پیمایش آنچه را که به دنبال آن هستید به راحتی پیدا خواهید کرد.

پابلو فاریاس در زمینه موسیقی به خصوص ساز ویولن فعالیت می کند، این وب سایت شرکتی بسیار حرفه ای و منحصر به فرد طراحی شده است، در عین زیبایی به تمام قسمت های مهم دسترسی خواهید داشت.

 

خدمات این شرکت با جزئیات شرح داده شده و از طریق منوی ناوبری کشویی قابل دسترسی است.

جلوه های بصری این وب سایت در نگاه اول شمارو مجذوب می‌کند، حس جذابیت و جدید بودن باعث می‌شود مخاطب در سایت ماندگار شود. رنگ بندی منحصر به فرد حس لاکچری بودن را به مخاطب القا کرده و بسیار چشم نواز است.

ما در مقاله روانشناسی رنگ در طراحی سایت به‌طور کامل درمورد نحوه استفاده از رنگ بندی ها و اهمیت آن صحبت کرده‌ایم. در یک فرصت مناسب به این مقاله مراجعه کنید تا با مثال‌های واقعی در استفاده از اصول روانشناسی رنگ و موضوعات مرتبط با آن بیشتر آشنا شوید.

شرکت نرم افزاری آگراد در زمینه طراحی بسترهای نرم افزاری فعالیت می‌کند، این سایت از جمله نمونه های ایرانی بوده که به صورت حرفه ای در زمینه سایت های شرکتی طراحی شده است. پویایی در تمامی قسمت ها آدم رو به وجد آورده و تحسین مخاطب را بر می انگیزد.

شرکت نکسفون در زمینه تلفن های سازمانی بر بستر اینترنت و پروتکل ویپ (VoIP) فعالیت می‌کند، سایت این شرکت بسیار ساده و روان طراحی شده تا مخاطب به دور از پیچیدگی های اضافی زمینه کاری شرکت را متوجه شده و به راحتی موارد دلخواه خود را پیدا کند.

گروه صنایع simply در زمینه تولید انواع شکلات فعالیت می کند، این سایت از انیمیشن های فراوانی برای قسمت های مختلف بهره می برد که حس خوبی را در مخاطب ایجاد می‌نماید.

سایت شرکتی این گروه برای هر طمع از یک رنگ خاص استفاده کرده تا جذابیت سایت را دوچندان کند.

 

قبلا مقاله ای درباره سایت شرکتی حرفه ای منتشر کرده ایم که به طور کامل تفاوت و جزئیات یک سایت حرفه ای را شرح داده ایم که میتواند برای شما جذاب باشد.

 

شما می‌توانید تمام مقالات مرتبط با داشتن یک سایت ایده‌آل را در اینجا مطالعه کنید.

هدف سایت شرکتی چیست؟

مهمترین هدف تمامی سایت های شرکتی دیده شدن و فروش حداکثری محصول و یا خدمات خود می‌باشد. از آنجایی که بیشتر فعالیت ها را می توان از طریق سایت انجام داد، همین امر باعث استفاده از نیروی کار حداقلی و در نتیجه افزایش بازدهی شده است.

وب سایت ها به عنوان دریچه ورود مشتری تلقی شده و می تواند اعتماد اولیه او را جلب نماید. ظاهر، چیدمان، امکانات و محتوای هدفمند سایت شما در جذب مخاطب بسیار موثر است.

 

ما در مقاله روانشناسی رنگ در طراحی سایت به‌طور کامل درمورد نحوه استفاده از رنگ بندی ها برای داشتن یک سایت با ظاهری ایده آل صحبت کرده‌ایم. در یک فرصت مناسب به این مقاله مراجعه کنید تا با مثال‌های واقعی در استفاده از اصول روانشناسی رنگ و موضوعات مرتبط با آن بیشتر آشنا شوید.

 
امتیاز دهید
اشتراک گذاری :