طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد

امروزه طی پیشرفت تکنولوژی به هر خانه، فروشگاه یا مغازه‌ای که سر بزنید حداقل یک یا چند کامپیوتر و دستگاه متصل به اینترنت وجود دارد چراکه اکنون اینترنت بسیار کاربردی است و تمامی افراد و اغلب مشاغل مختلف برای بدست آوردن درآمد بهتر و آسان‌تر در کنار فروشگاه فیزیکی کسب‌وکار آنلاین خود را نیز راه‌اندازی می‌کنند به همین سبب در مطلب امروز درباره طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد بطور کامل توضیح می‌دهیم تا برای شما کاربران ارجمند هیچ سوالی باقی نماند.

 

در ادامه به منظور آشنایی با چگونگی طراحی سایت اختصاصی در مشهد و دیگر نکات موردنیاز که هر کارفرمایی باید از آن مطلع باشد تا بتواند بهترین طراح با روند کار مناسب را انتخاب کند با ما همراه باشید.

تعیین نوع کسب‌وکار جهت راه‌اندازی وبسایت

 

در صورتی که هنوز با کارکرد وبسایت و ویژگی‌های آن آشنا نیستید و از میزان فواید راه‌اندازی سایت اینترنتی ویژه تخصص خود اطلاع کافی ندارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله مفید و جذاب طراحی سایت فروشگاهی در مشهد را از دست ندهید.

دقت کنید شما به عنوان یک مشتری طراحی سایت باید بطور کامل از خواسته‌ها و نیازهای خود جهت طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد آگاه باشید و آنرا با تیم تخصصی طراح که باید با وسواس و دقت زیاد انتخاب شود در میان بگذارید.

طراحی سایت انواع مختلف فروشگاهی، شرکتی، شخصی و تخصصی دارد که در هر کدام از آنها امکانات، دیزاین ظاهری و دستمزد طراحان زبده متفاوت است به همین منظور باید قبل از طراحی سایت بررسی کنید که چه وبسایتی مد نظرتان است.

ویژگی‌های اصلی یک سایت حرفه‌ای و درجه یک

 

در ادامه معیارهای مهم و تاثیرگذار که هر سایت حرفه‌ای و محبوب از آن بهره‌مند می‌باشد را به شما کاربران گرامی معرفی می‌کنیم فقط قبل از هر چیز به یاد داشته باشید که بدون هدف و برنامه‌ریزی نمی‌توانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد دریافت کنید.

 

۱- فعالیت در حوزه تخصص و ارائه محتوای باکیفیت به کاربران 

افرادی که به امید یافتن جواب برای حل مشکل خود وبسایت شما مراجعه می‌کنند خیلی زود دنبال یافتن پاسخ، خدمات و محصولات اصلی شما هستند پس سعی کنید محتوای مفید و واقعی را در صفحه اصلی و در دسترس قرار دهید و از سردرگم کردن آنها به وسیله لینک‌دهی اشتباه و تبلیغات کسل کننده بپرهیزید.

۲- ظاهر زیبا و منحصربفرد

این بخش کاملا باید توسط طراحان حرفه‌ای و مجرب انجام شود تا بتوانند با کمک بهترین ابزارهای گرافیکی طراحی‌های بی‌نقص مرتبط با حوزه تخصصی کارفرما انجام دهند. صفحه اصلی سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و طراحی زیبا و باتوجه به روانشناسی رنگ بسیاری از مخاطبان را به سمت خود جذب می‌کند.

 

۳- راه‌های ارتباطی در دسترس

هیچ چیز بدتر از این نیست که کاربر در وبسایتی مدت‌ها به دنبال شماره تماس و نحوه ارتباط با صاحب سایت باشد به همین دلیل اطلاعات تماس سایت‌های حرفه‌ای همیشه به راحتی دراختیار کاربران است. پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته بهترین نوع خدمت‌رسانی به مشتریان می‌باشد.

۴- نمایش و قابلیت دسترسی مناسب 

امروزه مردم با انواع مختلف دستگاه‌های هوشمند اعم از گوشی، تبلت و کامپیوتر و از طریق اغلب مرورگرهای مطرح کار اینترنتی خود را انجام می‌دهند پس هنگام طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد واکنش‌گرا بودن وبسایت از بخش‌های مهم‌ آن می‌باشد.

 

۵- میزبانی وب خاص و قدرتمند

بدون شک یکی از فاکتورهایی که وبسایت را حرفه‌ای می‌کند هاست آن است پس در استفاده از هاست‌های پرسرعت خارجی تردید نداشته باشید.

فراموش نکنید که قبل از طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد باید تمامی اطلاعات کافی را بدست آورید بدین ترتیب در مطلب طراحی سایت در مشهد میزان اهمیت هاست و چگونگی کارکرد آن توضیح داده شده است.

۶- کمک گرفتن از شبکه‌های اجتماعی مختلف

وبسایت‌های حرفه‌ای برای تعامل و ایجاد بازاریابی اینترنتی از رسانه‌های اجتماعی کمک می‌گیرند و نشانی آدرس‌های اینترنتی دیگر خود را دراختیار کاربر قرار می‌دهند و همچنین امکان اشتراک گذاری صفحات وبسایت توسط کاربر را فراهم می‌کنند.

 

۷- توجه به ایمنی کامل وبسایت 

دقت به نکات امنیتی برای حفظ اطلاعات شخصی سایت ضروری است و از دیگر عوامل مهم طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد است بنابراین حتما از میزان قدرتمندی امنیت سایت خود در برابر هکران سودجو اطمینان حاصل نمایید. استفاده از گواهی امنیت ssl اعتبار سایت شما را بالا برده و خیالتان را نیز راحت می‌کند.

آشنایی با گواهینامه ssl + فواید

 

Secure Socket Layer یا همان مخفف ssl نوعی استاندارد جهانی برای برقراری و حفظ امنیت و اطلاعات بین وبسایت و مرورگر می‌باشد که از همه اطلاعات رد و بدل شده بین آن دو بطور کامل و محرمانه مراقبت می‌کند در نتیجه هیچ نگرانی بابت امنیت سایت بوجود نمی‌آید.

این تکنولوژی فنی توسط طراحان میلیون‌ها وبسایت جهت تضمین امنیت کامل استفاده می‌شود و انواع مختلفی دارد که باتوجه به نوع کارکرد، از امکانات و قیمت و بیمه متنوعی برخوردارند.

هر وبسایت جهت حفظ ارتباطات و اطلاعات شخصی خود نیاز به گواهینامه معتبر و کاربردی sll دارد.

چرا باید سایت در شهر خود کارفرما طراحی شود؟

 

پس از آنکه مشتری اهداف و خواسته‌های خود را از طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد مشخص نمود وقت آن می‌رسد که شرکت معتبر و با تجربه موفقی را جهت راه‌اندازی و طراحی دیزاین وبسایت انتخاب کند. لازم به ذکر است که کارفرما برای گرفتن نتیجه رضایت‌بخش باید بهترین شرکت را در شهر محل سکونت خود پیدا کند زیرا به راحتی می‌تواند با مدیر شرکت گفتگو و مشاوره دریافت کند.

همچنین هنگام عقد و امضای قرارداد بین طرفین حضوری بودن آن بسیار مفید می‌باشد زیرا تمامی شروط و قواعد در قرارداد ذکر شده و کارفرما می‌تواند مراحل آنرا بطور کامل و از نزدیک رویت کند و درصورت لزوم پیگیری‌های موردنیاز را انجام دهد.

چرا باید سایت در شهر خود کارفرما طراحی شود؟

 

پس از آنکه مشتری اهداف و خواسته‌های خود را از طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد مشخص نمود وقت آن می‌رسد که شرکت معتبر و با تجربه موفقی را جهت راه‌اندازی و طراحی دیزاین وبسایت انتخاب کند. لازم به ذکر است که کارفرما برای گرفتن نتیجه رضایت‌بخش باید بهترین شرکت را در شهر محل سکونت خود پیدا کند زیرا به راحتی می‌تواند با مدیر شرکت گفتگو و مشاوره دریافت کند.

همچنین هنگام عقد و امضای قرارداد بین طرفین حضوری بودن آن بسیار مفید می‌باشد زیرا تمامی شروط و قواعد در قرارداد ذکر شده و کارفرما می‌تواند مراحل آنرا بطور کامل و از نزدیک رویت کند و درصورت لزوم پیگیری‌های موردنیاز را انجام دهد.

چگونگی طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد

گفتیم که برای شروع کسب‌وکار اینترنتی و آنلاین حرفه‌ای نیاز است که بطور کامل اهداف و نیازهای خود را که با راه‌اندازی وبسایت برطرف می‌شود بررسی کنید همچنین نقشه و طراحی سایت را از پیش تعیین کنید و تحویل طراحان مجرب آگراد دهید.

در وهله اول اگر هیچگونه پلن و برنامه‌ای برای سایت خود در نظر نگرفتید جای نگرانی نیست زیرا با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با تیم آگراد می‌توانید پشتیبانی رایگان دریافت نمایید در نهایت پس از نیازسنجی و طبق سلیقه شما و نظرات کارشناسان آگراد بهترین نوع طراحی سایت حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود.

پس از تعیین نوع وبسایت نوبت به وهله دوم می‌رسد که تمامی محتوا و اطلاعات موردنیاز مانند نام وبسایت، آدرس، شماره تلفن، مشخصات محصول و خدمات، گواهی کسب‌و‌کار، امتیازات، امکانات و دیگر عوامل مهم از مشتریان دریافت می‌شود.

پس از شروع وهله سوم مهم‌ترین، اصلی‌ترین و تخصصی‌ترین مرحله طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد یعنی برنامه و کدنویسی توسط برنامه‌نویسان زبده مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و توجه به نکات و متدهای روانشناسی انجام می‌شود.

پس از پایان طراحی و کدنویسی، تست تمامی بخش‌های وبسایت و اطلاع از بی‌نقص بودن آن سایت به مشتری تحویل داده و در صورت وجود عیوب و نقص‌های احتمالی مشکلات خیلی سریع توسط کارشناسان برطرف خواهد شد همچنین اگر کارفرما از طراحی وبسایت ناراضی باشد مبلغ دریافتی بطور کامل به وی برگردانده می‌شود.

طراحی سایت حرفه ای براساس سلیقه و نیاز مخاطب

 

توجه کنید که اگر طراحی سایت مطابق علایق و خواسته کاربران انجام نشود آنان برای دیدن و دنبال کردن وبسایت شما بطور مجدد به خود زحمتی نمی‌دهند و مطالعه وبسایت‌های رقبا را ترجیح می‌دهند.

مهم نیست که سایت شما چه مشخصات و محتوایی را ارائه می‌کند توجه به سلیقه و انتظارات بازدیدکنندگان مهم‌ترین اولویت برای طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد می‌باشد که باید توسط کارفرما و طراحان رعایت شود.

گروه حرفه‌ای آگراد در زمینه طراحی سایت با دیدگاه اصلی مخاطبان و علایق آنان تخصص دارد و هدف اصلی او این است که وبسایت در کنار داشتن ویژگی‌های طلایی و منحصربفرد کاربر پسند نیز باشد.

تیم برنامه نویس باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

 

یکی از دغدغه‌های اصلی افراد جهت انتخاب شرکت طراحی سایت وجود برنامه‌نویسان کاربلد و مجرب است تا بتوانند با تیزبینی و رعایت نکات کوچک و صبوری موفقیت‌های بزرگ پدید آورند.

تیم آگراد نیمی از محبوبیت خود را مدیون داشتن بهترین تیم برنامه‌نویسان است که در نهایت دانش و ذوق به یادگیری اطلاعات بیشتر همواره در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند.

 

  • داشتن سابقه درخشان و مدارک فنی مرتبط
  • اجرا با رعایت متدهای روز کدنویسی
  • توانایی پیاده‌سازی نمونه‌های مطرح خارجی
  • دارای دقت، ظرافت و تیزهوشی
  • تعهد زمانی سریع
  • برنامه‌نویسی بی‌نقص و تمیز
  • پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
  • قابلیت افزودن زبان‌های متنوع
  • داشتن روحیه و اراده کار تیمی
  • توانایی رفع نواقص احتمالی وبسایت

آیا طراحی سایت اختصاصی با سرمایه کم امکان‌پذیر است؟

 

چنین سوالی بسیار رایج است و همواره افراد خواهان طراحی سایت اختصاصی در مشهد آنرا از خود می‌پرسند دقت داشته باشید که دستمزد طراحان سایت اختصاصی بدلیل کد نویسی،  فعالیت افراد متخصص و روند کاری دقیق و بدون مشکل قیمت پایینی ندارد و باتوجه به کارکرد زیاد و فراوان وبسایت ارائه شده برای کارفرما نمی‌توان زحمات طراح را نادیده گرفت و کم‌ارزش پنداشت.

بنابراین طراحی سایت اختصاصی با سرمایه کم بسیار غیرمنطقی بنظر می‌رسد و نیاز به پرداخت هزینه زیادی دارد.

مواردی که در وبسایت حرفه‌ای جایی ندارند

 

کارفرمای ارجمند در صورتی که قصد طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد را دارید لطفا به هیچ عنوان از برخی عوامل مانند موزیک، فلش و نورهای رنگی، انیمیشن‌های خودکار که بر مطالعه و جستجوی مخاطب لطمه بزند، ویدئو با پخش خودکار و سایر اطلاعات اضافه استفاده نکنید زیرا نه تنها زیبایی و افزایش بازدید وبسایت شما را افزایش نمی‌دهند بلکه موجبات شلوغی، اشکال در لود سریع سایت، دیگر ایرادات و کلافه‌شدن کاربر را فراهم می‌کند در این صورت وی بار دیگر به هیچ عنوان وبسایت شما را برای مطالعه انتخاب نمی‌کند.

سئو در سایت حرفه‌ای چه نقشی دارد؟

 

باتوجه به افزایش کسب‌وکارهای اینترنتی و افزایش میزان رقبا اغلب افراد سعی دارند تا به هر طریقی شده کاربران بیشتری را به سمت وبسایت خود هدایت کرده و بازدیدکنندگان را افزایش دهند برای افزایش بازدید وبسایت راه‌های مختلفی مانند بهره‌گیری از تبلیغات وجود دارد اما آنچه تاثیر فراوانی در حرفه‌ای بودن سایت دارد رعایت اصول سئو و کدنویسی است زیرا موجب بهینه‌سازی سایت می‌شود.

تیم کاردان آگراد بدلیل داشتن افراد توانا و خبره در زمینه سئو و برنامه‌نویسی آماده است تا با ارائه بروزترین تکنولوژی جهانی و در میان گذاشتن تجربیات چندین ساله خود وبسایت حرفه‌ای شما را به صفحه و سطر اول گوگل برساند.

مقاله مفید طراحی سایت اختصاصی در مشهد را برای مخاطبان خاص و مشکل پسند آماده کرده‌ایم مطالعه آنرا فراموش نکنید.

نمونه سایت حرفه‌ای گروه آگراد

هزینه طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد

 

بدلیل سفارشی سازی سایت، افزایش کارکرد و تلاش بیشتر دستمزد تیم طراح و برنامه‌نویس افزایش می‌یابد و نسبت به طراحی سایت‌های دیگر بیشتر می‌باشد همچنین باتوجه به امکانات و انجام طراحی سایت حرفه‌ای مطابق سلیقه کارفرما طراحی بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان هزینه دارد.

ایده‌های متنوع طراحی وبسایت حرفه‌ای

تیم آگراد به داشتن کاربران ارجمندی چون شما افتخار می‌کند و سپاسگزار است که تا پایان مقاله طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد ما را همراهی نمودید.

امیدواریم بطور کامل با اقدامات قبل از طراحی و راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین آشنا شده باشید و بتوانید با رعایت نکات توصیه شده نتیجه دلخواه خود را از طراحی سایت دریافت کنید فراموش نکنید که وبسایت به عنوان کارت ویزیت اینترنتی شما محسوب می‌شود و توجه در نگهداری و حفظ آن اهمیت زیادی دارد.

وبسایت شما برای هرگونه کسب‌وکاری که دارید حکم فروشگاه و ویترین شما را دارد به همین منظور هر چه بهتر آنرا اداره کنید درآمد مالی و پیشرفت کاری‌تان روز به روز افزایش می‌یابد.

طراحی سایت به شکلی خاص و با رعایت نکات مهم اهمیت زیادی دارد به همین دلیل تیم آگراد از این موضوع به خوبی آگاه هستند و تمام تلاش خود را بکار می‌بندند تا وبسایتی کامل و بی‌نظیر و درخور نام برند شما دراختیارتان قرار دهند.

امتیاز دهید
اشتراک گذاری :